suplementy formeds

Dobry suplement

W dzisiejszych czasach suplementacja jest niezbędna do zachowania zdrowia, dobrego samopoczucia a to za przyczyną żywność, słabej jakości warzyw i owoców, które są ubogie w minerały, witaminy. Oprócz tego są opryskiwane substancjami biobójczymi (toksyny zabijające życie a Ty to jesz?). + oczywiście skażenie powietrza, wody, ziemi.

Suplementy uzupełniają w Nas, to co jest nam niezbędne do bycia silnym i zdrowym.
Chronią nas przed wolnymi rodnikami(główna przyczyna chorób przewlekłych i nie tylko….), wzmacniają i wspierają nasz system immunologiczny, pomagają nam szybciej zwalczać infekcje bez antybiotyków, sprawiają że chce się Nam żyć , dając lepszą jakość życia.

Nie które suplementy witaminowe lub mineralne są bardzo dla Nas szkodliwe przez dodatek wypełniaczy takich jak:
Stearynian magnezu( blokuje wchłanianie substancji odżywczych w układzie pokarmowym powodując np. anemie, nie dożywienie a na dodatek niszczy nasz system immunologiczny ” I bądź tu zdrów”),

Drugi na liście jest dwutlenek tytanu (znany każdemu dobremu malarzowi jeden ze składników farb do malowania ścian, ten sam dodatek jest stosowany do niektórych suplementów, bardzo szkodliwy dla ludzi i zwierząt ” no ale tani był suplement na promocji” ciekawe gdzie można zdrowie kupić na promocji?).

To są tylko dwa wymienione wypełniacze a gdzie reszta???.
Czytaj skład suplementu, który kupujesz, bo jak na coś trzeba umrzeć to mam fajny pomysł – może na starość?

Serdecznie zapraszam do zakupu ciekawych suplementów diety, bez szkodliwych wypełniaczy w formie czystego proszku firmy FORMEDS .

Mów Sobie : Jestem zdrowy, jestem zdrowa, jesteśmy zdrowi !!!

Gorąco polecam Paweł