NASZA HISTORIA
-Skąd wziął się pomysł na sklep-
„Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie,jako smakujesz, aż się zepsujesz”

Jan Kochanowski

Od kilku dobrych lat interesujemy się tematyką zdrowia. Zgłębiamy wiedzę dotyczącą funkcjonowania naszych organizmów, przyczyn powstawania chorób oraz sposobów ich leczenia. Jeszcze wiele musimy się nauczyć, ale już dziś nie mamy wątpliwości, że najbardziej znaczącym czynnikiem wpływającym na nasze zdrowie jest styl życia jaki prowadzimy, a w szczególności to czym się żywimy. Niby proste, ale nie tak oczywiste, gdyż skutki niewłaściwego odżywiania („chemicznego”, „sztucznego” jedzenia) doświadczamy nie po godzinie, tygodniu czy miesiącu, ale czasami dopiero po kilkunastu, kilkudziesięciu latach. Niestety wtedy już często jest za późno, żeby odwrócić zmiany, które zaszły w naszych organizmach lub jest to bardzo trudne.

Jeśli jesteś na naszej stronie i czytasz ten tekst gratulujemy Ci, bo wiemy że jesteś już człowiekiem świadomym tego, że to co jesz wpływa na twoje zdrowie. Wiemy, że poszukujesz dla siebie i swoich bliskich żywności, która jest naturalna i odżywcza. Chcemy Cię zapewnić, że w naszym sklepie odnajdziesz właśnie takie produkty. Oferujemy Ci żywność pochodzącą z gospodarstw ekologicznych, wykorzystujących tylko naturalne sposoby uprawy roślin, hodowli zwierząt i przetwarzania żywności. W naszej ofercie znajdują się również naturalne suplementy, które wspomagają zdrowie oraz kosmetyki oparte na naturalnych składnikach.

Gwarantujemy Ci najwyższą jakość – dla nas zdrowie też jest bardzo ważne.

Dorota i Paweł

Paweł Czechowicz
Paweł Czechowicz
/ Właściciel
Jedz bardziej zdrowo
Produkty uprawiane naturalnie, ekologicznie mają minerały i witaminy niezbędne do zachowania zdrowia!
Wolne od pestycydów
100% oferowanych przez nas owoców i warzyw posiada certyfikat ekologiczny. Jest to gwarancja, że do ich upraw nie są używane pestycydy.
Indywidualne zamówienia
Możliwość indywidualnych zamówień, gwarantuje najlepszą świeżość produktów. Odbiór mięsa tylko osobisty w sklepie stacjonarnym.
Ekologiczna hodowla zwierząt
Hodowle zwierząt objęte są certyfikatem ekologicznym. Zapewnione są zwierzętom dobre warunki bytowania. Żywność, którą spożywają, jest również objęta certyfikatem ekologicznym, co daje nam gwarancje, że mięso i wędliny są najwyższej jakości.
Zdrowa ziemia, zdrowy człowiek
Chów zwierząt, rodzin pszczelich, uprawa owoców, warzyw jest ekologiczna co przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.
"Eko" pszczółka daje dobry miód
Pszczelarstwo ekologiczne daje nam gwarancje. że otrzymujemy 100% miód, produkty pszczele dobrej jakości, czyste bez chemii, bez antybiotyków, bez dodatku cukru.

Szanujemy naszych klientów!

img-small