ORGANICSHOPZBIORCZE

ORGANIC SHOP COSMETICS

Często szukając kosmetyków, kierujemy uwagę na ich cenę i jakoś, czy łatwo jest znaleźć dobrej jakości produkt w przystępnej cenie? Okazuje się że nie jest to proste zadanie, bo dużo jest w tym matactwa, często pisze dużymi literami na produkcie że naturalny i super, duper, itp. ale jak czytamy z tyłu etykietkę to włosy dęba stają, prawie same sztuczne dodatki a naturalnych składników jak na receptę i co teraz?,  drugi problem to  jak znajdziemy dobrej jakości produkt to cena powala z nóg i jest kolejny dylemat?? A może jest na to sposób? naturalnie że tak  🙂 , chciałbym zaprezentować Państwu naturalne i w dobrej cenie do jakości kosmetyki firmy Organic Shop zapraszam do lektury poniżej:

Kosmetyki  Organic Shop są wyprodukowane z naturalnych składników zawierają ich maksymalną ilość do produkcji nie używa się  parabenów, SLS, silikonów,  syntetycznych ekstraktów i barwników,  syntetycznych konserwantów i polietylenu. Co jest bardzo ważne, ponieważ przez skórę wchłaniamy różnego typu substancje (dobre i złe), oczywistym jest faktem, że naturalne kosmetyki są zdrowe i bezpieczne dla nas, ponieważ zawierają cenne pierwiastki które działają korzystnie na nasze ciało regenerując je, nawilżając, odżywiając, a swoim naturalnym aromatem dają uczucie świeżości i odprężenia. Składniki z których się uzyskuje olejki, wyciągi i ekstrakty są pozyskiwane z roślin uprawianych zgodnie z naturą, na słońcu, na czystej ziemi, naturalnie nawożone, bez GMO, bez chemicznych środków, co jest ważne aby substrat był naturalny i najwyżej jakości.

Jeżeli poszukujesz kosmetyków prostych, naturalnych i tanich do jakości to zapraszam do zakupu bezpiecznych i naturalnych kosmetyków firmy Organic Shop

pozdrawiam Paweł 🙂