sun babny logo

SUN BABY ekologiczne jedzenie dla niemowląt

Karmienie piersią jest nie tylko ważnym dostarczaniem dziecku składników odżywczych, jest również okazywaniem swojemu dziecku miłości i oddania.

Mleko matki jest najlepszym i najbardziej naturalnym pokarmem dla Twojego dziecka zaraz po urodzeniu. Wszystkie niezbędne składniki odżywcze są w nim zawarte i dostosowane do danego etapu rozwoju dziecka.

Układ odpornościowy dziecka nie jest w pełni rozwinięty, mleko matki chroni je od substancji uczulających i chorób zakaźnych. Po odstawieniu piersi, należy postępować powoli, krok po kroku, tu nam z pomocą idą wysokiej jakości produkty firmy Sun Baby 🙂

Kaszki od 4 miesiąca , deserki, „papki” ekologiczne firmy Sun Baby zapewniają ciągle rosnącemu niemowlęciu zróżnicowaną i optymalną dietę.  Ważne jest również to, że są to produkty przebadane pod względem bezpieczeństwa, składniki pochodzą z chronionej uprawy bez użycia szkodliwych środków ochrony roślin co gwarantuje nam certyfikat ekologiczny.  Kaszka ryżowa i jaglana mają deklaracje bez glutenową. Cześć deserków nie zawiera glutenu, co jest też istotne przy różnych dziedzicznych nietolerancjach pokarmowych.

Serdecznie zapraszam świadome  Mamy do kupowania bezpiecznych i zdrowych produktów firmy Sun Baby

Paweł 🙂