wasąg logo eko

Zakład Mięsny Wasąg produkty ekologiczne

Na jakość mięsa, które znajduje się na naszym talerzu, wpływ ma każdy aspekt jego powstawania. W procesie wytwarzania ekologicznego mięsa kontroli podlega zarówno gospodarz prowadzący chów, jak i przetwórca i dystrybutor. W porównaniu do przemysłowo wytwarzanego mięsa konwencjonalnego różnic jest wiele i mają one wpływ zarówno na smak, aromat i walory zdrowotne. Na każdym szczeblu priorytetem jest jakość, a nie ilość.

Firma Wasąg o Sobie ;

Jesteśmy jednym z nielicznych producentów ekologicznych wędlin i mięsa w Polsce.

Posiadamy certyfikat ekologiczny na swoje wyroby. Nasza firma, to firma Rodzinna prowadzona od ponad 20stu lat. Założona przez naszego Tatę – Śp.P. Andrzeja Wasąga. To Jemu zawdzięczamy to co mamy, pracę i pasję w jednym.

Od niedawna zostaliśmy nagrodzeni certyfikatem ‚Marka Lubelskie’, więcej o tym : http://marka.lubelskie.pl/strona-68-wasag_zaklad_miesny.html

Wspólnie z Najbliższymi zajmujemy się produkcją ekologicznych wędlin wieprzowych oraz od niedawna również drobiowych produktów. W naszej ofercie mamy dla Ciebie również bio mięso wieprzowe i wołowe.

Nasz zakład mieści się w Hedwiżynie w województwie Lubelskim, na Roztoczu tuż przy Roztoczańskim Parku Narodowym. W otoczeniu pól i lasów, posiadając własne ujęcie wody, produkujemy wędliny bez polepszaczy, bez chemii spożywczej, według tradycyjnych receptur z ekologicznych mięs.

Serdecznie zapraszam do skosztowania smacznych i zdrowych wędlin firmy Wasąg

powiem że sam jestem smakoszem ekologicznej wieprzowiny, takiego smaku i jakości to teraz trudno uraczyć, już nie wspomnę o znakomitej wołowinie 🙂

pozdrawiam Paweł 🙂